0.jpeg
download.png

Insha Çağrı Merkezi Bir Günde Evden Destek Vermeye Başladı

 

Kolayca ve Özgürce Kullanabileceğin Banka Hesabı sloganıyla yola çıkan Berlin merkezli Alman Dijital Bankası Insha, İstanbul'da bulunan tüm çağrı merkezi operasyonunu aynı gün içinde çalışanlarının evlerine taşıdı. 

İçinde bulunduğumuz COVID 19 nedeni ile Home office, freelance ya da başka bir deyişle evden çalışma pek çok firmanın gündemine girdi. Çağrı merkezleri de değişen şartlar nedeni ile bu sürece ayak uydurmak zorunda. Önlerindeki en büyük engel ise teknoloji alt yapıları.

Çağrı Merkezi süreçlerini Omni Factors'ün uzmanlığı ve Zendesk'in altyapısı ile kurgulayan Insha Müşteri Başarı Lideri Zehra Aksoy, "Hali hazırda Zendesk Support ve Zendesk Talk müşterisi olduğumuz için çok şanslıyız ve COVID 19 nedeni ile çalışanlarımızı  'Çağrı Merkezinde Evden Çalışma' sürecine geçirirken en son düşündüğümüz konu çağrı merkezimizin teknolojik altyapısıydı." sözleriyle memnuniyetlerini iletti.  

Insha'nın sahip olduğu esnekliğe Zendesk alt yapısı sayesinde bilgisayar, internet ve kulaklık ile istediğiniz yerden çağrı merkezine bağlanabilir ve müşterilerinize destek verebilirsiniz. Siz de çağrı merkezinizdeki işgücünü evden çalışan müşteri temsilcileri ile optimize etmek ve teknolojinin sağladığı daha pek çok avantajdan yararlanmak için Zendesk ile tanışın.

Sosyal Medyada bazı linkler:

Zehra Aksoy'un Kaleminden Omni Factors & Insha Ortak Başarısı

Zendesk Türkiye Müdürü Cem Öz'ün Kaleminden Omni Factors & Insha Ortak Başarısı

ZENDESK SUPPORT HAKKINDA

Hepsi bir arada bulut çağrı merkezi

Zendesk Müşteri Hizmetleri Paketi ile donanım yok, indirme yok, bakım yok.

Tüm çağrı merkezi fonksiyonları bir arada

Hızlı ve esnek çağrı dağıtımı, arama yönlendirme, sınırsız ve esnek arama havuzları, ses kayıt, gelişmiş IVR, CTI ve fazlası. Aradığınız her özellik bizde mevcut.

zendesk_s.png
support-s.png
guide-s.png
chat-s.png
message.png
talk-s.png
connect.png
explore.png

200.000 ekip, çözümlerimize güveniyor.

ub-ets-logo.png
obilet.png
mutlubiev.png

Demo Talebi

Lütfen iletişim bilgilerinizi paylaşınız

Talebiniz için teşekkür ederiz