Ekibinize Başarı Getirecek 11 Uzaktan Çalışma Şablonu

Uzaktan çalışan ekipler için, uyumlu, düzenli ve hedefler konusunda net kalmak, ertelenen teslim tarihleri ile proje başarısı arasındaki fark olabilir. Peki iletişimin zor olduğu bir dönemde nasıl düzenli çalışabilirsiniz?


Uzaktan çalışırken işinizi düzene sokmanıza yardımcı olacak araçlardan biri Çalışma İşletim Sistemidir. Tüm verilerinizi, görevlerinizi, çalışanları ve daha fazlasını tek bir platformda merkezileştirmek veri erişimini ve iletişimi kolaylaştırırken düzeni ve bu sayede verimliliği artırır.


monday.com'un bu kullanımı kolay şablonları, uzaktan çalışırken size ve ekibinize yaratıcı istekler, proje zaman çizelgeleri ve daha fazlasını yönetme konusunda yardımcı olacaktır.


Ekip İstekleri

Uzak Ekip İstekleri panosu, BT, Operasyonlar veya uzak ekip üyelerinden gelen diğer türden talepleri almanın ve organize etmenin mükemmel bir yoludur. Panoyu tüm uzaktan çalışanlara bir form olarak gönderebilirsiniz, forma verdikleri yanıtlar otomatik olarak panoya eklenir ve iş akışınıza sorunsuz bir şekilde entegre olur.


Görev Takip Şablonu

Bu Görev Takip Şablonu, tüm uzaktan çalışanlarınız için çalışma saatlerini takip etmenizi kolaylaştıracaktır. Haftaya veya aya göre gruplayabilir, çalışanlarınızın çalışma saatlerine göre iş akışları oluşturmak için otomasyonları kullanabilir ve kayıtlarınız için paylaşılan bir günlük tutabilirsiniz.

Çalışma Planı Şablonu

Bu kullanımı kolay Çalışma Planı Şablonu ile ekibinizin görevlerini düzenleyebilir, proje ataması yapabilir, KPI'ların ana hatlarını belirleyebilir ve üzerinde çalıştığınız şeyin durumu hakkında herkesi bilgilendirebilirsiniz. Uzaktan çalışan bir ekipte çalışırken herkesin uyumlu olmasını sağlamak bir zorunluluktur ve proje ilerlemesini güncellemek için ortak bir alana sahip olmak, başlamak için en iyi yoldur.


Çalışma Programı Şablonu

Çalışma programınızı toplantı türüne göre düzenleyebilir, kolay erişim için Zoom bağlantıları ekleyebilir ve hatta Zoom toplantılarınızı monday.com panonuzda düzenleyebilirsiniz! İyi organize edilmiş bir çalışma programı üretkenliği ve verimliliği artırabilir.


Çalışma Günlüğü Şablonu

Bu Çalışma Günlüğü Şablonu ile tüm ofis içi ve uzak ekip üyelerini takip edebilirsiniz. Tüm çalışma saatlerini organize edebilir, herkes için görünür tutabilir ve tüm ekibinizin çalışma saatlerinin haftalık veya aylık hesabını yapmak için Toplama işlevini kullanabilirsiniz.Günlük Ekip Görevleri

Bu şablon, sizin ve ekibinizin aynı sayfada kalmanızı sağlamak için günlük ekip görevlerini hizalamasına yardımcı olacaktır. İşinizi bağlam içinde tutmak için çalışma sprintlerinizi (günlük, haftalık veya aylık olarak) tanımlayabilirsiniz. Kimin ne yapması gerektiğini herkesin bildiğinden emin olmak için bir görev sahibi atayabilirsiniz. Görev açıklamaları ekleyerek her şeyi organize edebilir ve ekibinizin başarısını artırabilirsiniz!


Size özel ipucu: Zaman çizelgesi görünümü size bir bakışta gelecek haftanın programıyla ilgili fikir verecektir.


Proje İletişim Şablonu

Herhangi bir projede, ekibinizi yolun her adımında aynı sayfada tutmak bir zorunluluktur ve bu tabii ki de uzaktan çalışırken de geçelidir. Proje iletişim şablonuyla, iletişiminizi dahili ve harici olarak, haftaya veya aya ve tamamlanmış ve bekleyen görevlere göre bölebilirsiniz. Ekibinizin şeffaf programı, sahip olması gereken belgelere erişimi ve ihtiyaç duydukları her şey için bir iletişim noktası olan herhangi bir iletişim planından haberdar olduğundan emin olabilirsiniz.


Ekip Belgeleri ve Kaynakları

Ekip belgeleri ve kaynakları şablonu, ekibinizin bir an bile herhangi bir detayı gözden kaçırmadığından emin olmak için yasal belgeler, satış konuşmaları, sunumlardan eğitim kaynaklarına kadar her şeyi depolamak için siz ve ekibinizin başvuracağı yer olacaktır.


Bu pano, ekibinizdeki herkesin aynı doğruluk kaynağından çalışarak aynı sayfada kalmasını sağlayacaktır.