En Yeni Zendesk Entegrasyonları

Yeni Zendesk uygulama entegrasyonları burada! Bu yeni entegrasyonların satış ve destek ekiplerinizin iş yüklerini nasıl kolaylaştırabileceği hakkında her şeyi öğrenin.


Ekibinizin harika deneyimler sağlamasına yardımcı olmak için Zendesk'in en yeni entegrasyonlarını burada bulabilirsiniz.


BigCommerce

agnoStack tarafından sunulan BigCommerce (Destek), BigCommerce Mağazanızdan Sipariş verilerini görüntülemenizi ve yönetmenizi sağlar. Temsilcilerin, bir bilet açar açmaz geçmiş müşteri siparişlerini anında görüntülemesine olanak tanıyın. Temel sipariş ayrıntılarının yanı sıra sipariş hattı öğeleri, gerçek zamanlı gönderi güncellemeleri ve ödeme işlemleri hakkında bilgi alın. Temsilcileriniz, müşterilerinizin desteğe ihtiyaç duyduğu siparişi bulmak için inanılmaz hızlı, gerçek zamanlı arama/sıralama/filtreleme yapabilir.


Setmore

Zendesk Sell için Setmore, Zendesk Sell hesabınızın içindeki yönetici takviminden müşterileriniz adına randevu almanızı sağlar. Temsilcilerinizi, müşterilerinizle randevu almaları veya destek taleplerinin hızla çözülmesine yardımcı olmak için onları takip etmeleri için güçlendirin. Randevu hatırlatıcıları ve onay e-postaları ile müşterileriniz, randevunun eksiksiz bir özetini ve hiçbir randevuyu kaçırmamalarını sağlamak için bir hatırlatıcı alır.


Ticketscout

Ticketscout (Destek), destek ekibinizin çağrıları yanıtlama yeteneğini optimize eden bir yapay zeka Arama Motorudur. Dağıtıldıktan sonra, tüm çözülmüş destek taleplerinizi otomatik olarak analiz eder ve size o anda çözülmekte olan destek talebiyle ilgili yanıtları anında sağlar. Ticketscout'un misyonu, Zendesk'te destek ekiplerinin çalışma şeklini iyileştirmektir. Artık arşivlerin derinliklerinde kaybolan cevapları aramalarına gerek yok. Ticketscout, ekranın sağ tarafında, ilgilendikleri biletle eşleşen tüm biletlerin hızlı bir listesini gösterir.


TrackingMore

TrackingMore (Destek), e-Ticaret markalarının sipariş teslimat durumu ile ilgili soruları yanıtlama süresini kısaltmasına yardımcı olur. Uygulamalar arasında geçiş yapmadan müşterilerinizin ilgili gönderilerinin son teslimat durumunu kolayca görmenizi sağlar. Zendesk için TrackingMore, müşterinin gönderilerinin takip numarası, taşıyıcı adı, teslimat durumu, sipariş numarası ve daha fazlası gibi bilgileri bilet görünümünde sergiler.


Zowie

Zowie (SunCo), müşteri hizmetleri temsilcilerinize gelen trafiği düzenlemenize olanak tanıyan güçlü otomasyon araçları sunar. Basit, tekrarlayan sorular hızla yanıtlanarak, personelinizin ihtiyaç duyan konulara daha fazla zaman ve dikkat ayırmasını sağlar. Sunshine Conversations'ta Zowie tarafından müşteri hizmetleri hacminizin tam olarak ne kadarının otomatikleştirilebileceğini öğrenerek süreçlerinizi hızlandırın! Zowei, geçmiş verilerinizi analiz ederek müşteri hizmetlerinizin ne kadarını otomatikleştirebileceğini tam olarak belirleyebilir. Zowie ile yeni müşteri hizmetleri otomasyonunuz için geçmiş verilerinizin analizini bir yol haritasına dönüştürün.Yeni eklenen uygulamalar:

Factbranch, veritabanınızdan, elektronik tablonuzdan veya JSON API'nizden ek iletişim verileri yükler. Zendesk uygulaması, Zendesk Sell'deki veya Zendesk Chat kenar çubuğundaki müşteri adayı, şirket, kişi ve anlaşma kenar çubuklarında sonuçları görüntüler.


Labelf tarafından sunulan Yapay Zeka Bilet Etiketleme (Destek), biletlerinizi etiketlemek ve kategorilere ayırmak için en iyi yapay zeka dil modellerini eğitmenize olanak tanır. Bugün manuel olarak yaptığınız herhangi bir sınıflandırma birkaç tıklama ile otomatik hale getirilebilir. Geçmiş verilerinizi içe aktarın ve daha önce manuel olarak doldurduğunuz bir bilet alanında bir model eğitin veya yeni bir şeyi kategorize etmek için geçmiş verileriniz üzerinde yeni bir model eğitin.


Fibery (Destek), ekipler için işbirliğine dayalı, kodsuz bir çalışma alanıdır. Konuşmaları olduğu gibi yakalayın ve Zendesk Biletlerini, Gruplarını ve Organizasyonlarını Fibery ile senkronize edin. Müşterilerle yapılan görüşmelerin önemli bölümlerini belirleyin ve yinelenen ihtiyaçları tespit etmek için bunları ürün içgörüleri, fikirler, özellikler ve hatalara bağlayın. İsteklere öncelik verin, geliştirmeyi yönlendirin ve geri bildiriminizi geliştirin.


Hellonext (Destek), müşterilerinizin tek bir platformda yeni özellikler talep etmelerini, mevcut özelliklere oy vermelerini ve kendilerini güncel tutmalarını sağlayan bir müşteri geri bildirim yazılımıdır. Zendesk entegrasyonu için Hellonext, kullanıcı geri bildirimlerini veya özellik isteklerini doğrudan Zendesk içinde düzenli bir şekilde yakalamayı ve yönetmeyi kolaylaştırır.


Outvio (Destek), tüm siparişleriniz için takip bilgilerinin tamamını doğrudan her biletin içinde görüntüler. Doğrudan Zendesk'in içinden olaylar, sipariş durumu, sipariş konumu ve daha fazlasıyla ilgili gerçek zamanlı bilgilerle müşteri destek temsilcilerinizi destekleyin.


tunuve (Destek), küçük işletmelerin görevleri otomatikleştirerek ve yönetim aracı sağlayarak nakit akışlarını iyileştirmelerine yardımcı olan kar odaklı bir finansal platformdur.


Basit MSTeams Bağlayıcısı (Destek), Microsoft Teams aracılığıyla çalışma ekibinizle iletişim kurmanıza olanak tanır. Bir destek talebindeki yorumları Zendesk Destek'teki bir kenar çubuğu uygulaması aracılığıyla Microsoft ekibine gönderin; bir meslektaşınız doğrudan Microsoft Teams'den yanıt verebilir.


NorthShore AI (Destek), Müşteri Deneyimi ekiplerini ölçeklendirmek için modern bir içerik yönetim sistemidir. NorthShore'un yayımlama iş akışları, yeni Kılavuz Makaleleri, Makrolar ve dahili bilgilerin taslak/inceleme sürecini kolaylaştırarak, işleme süresini kısaltmaya, ilk çağrı çözüm oranlarını hızlandırmaya ve içeriğe odaklanarak müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı olur.


Toplu Bilet Silme (Destek), yöneticilerin ve temsilcilerin biletleri toplu olarak silmelerini sağlar. Kullanıcılar bir bilet görünümü seçebilir ve silinecek biletleri seçebilir veya seçilen görünümdeki tüm biletleri silebilir.


Takip Edilen Biletler Görünümü (Destek), takip edilen, CC'lenen, istenen ve atanan biletlere erişmek için gezinme çubuğunda bir kısayol sağlar. Navigasyon çubuğundan takip ettiğiniz biletlerinize erişin, biletleri toplu olarak takip edin veya takibi bırakın, kendinizi CC kişileri olarak kaldırın veya biletleri yeni bir sekmede açın.


J-Widget (Destek), temsilcilerinizin aynı sorulara vermesi gereken manuel yanıtların sayısını azaltmaya yardımcı olan, yapay zeka destekli bir pencere öğesidir. J-Widget'ın yaygın sorun giderme senaryolarına otomatik olarak yanıt vermesini, yanıtlaması kolay soruları yanıtlamasını, yanıtlar için SSS'nizi otomatik olarak aramasını ve daha fazlasını yapmasını sağlayın.


Azure DevOps Entegrasyon Pro (Destek), Zendesk ve Azure DevOps arasında basit bir entegrasyondur. Bu uygulamayı kullanan destek temsilcileri, Azure DevOps iş öğelerini oluşturabilir, bağlayabilir ve bilgilendirebilir.


SignSolvr (Destek), yönetici veya temsilcilerin kullanımı kolay bir arayüzle imzalarını yapılandırmasına izin veren bir bilet kenar çubuğu uygulamasıdır. SignSolvr, kullanıcılarınız için en iyi iletişimi sağlamak ve pazarlama ekibinizi mutlu etmek için tüm temsilcileriniz için bir kerede imza tanımlamanıza olanak tanır.


CSV Bilet Aracı (Destek), biletleri CSV olarak indirmenize olanak tanır. Dışa aktarılan CSV, biletteki tüm öğeleri içerir. Uygulama ayrıca kullanıcının özel bilet alanlarını dışa aktarmasına da olanak tanır.


Dizzy Apps (Destek) imzaları, koşullarınız karşılandığında her çağrı yanıtına otomatik olarak eklenen özel kural tabanlı imzalar oluşturmanıza olanak tanır. Sınırsız imza, imza kuralları ve imzanın ne zaman uygulanacağına ilişkin koşullar oluşturun, imza eşleştirmesini denetlemek için öncelikleri kullanın ve daha fazlasını yapın.


SCHATTI (Destek), bir yapay zeka sohbet robotu aracılığıyla yanıt verimliliğini ve kalitesini artıran bir uygulamadır. Sık sorulan soruları otomatik olarak yanıtlayın ve müşteri sorularını daha hızlı ve daha verimli bir şekilde çözün.


Route Mobile SMS (Satış), doğrudan Zendesk Sell'den kişilere ve potansiyel müşterilere tek ve toplu SMS mesajları göndermenizi sağlar.


Siz de Zendesk entegrasyonlarıyla müşteri hizmetlerinizi bir adım öne taşıyın. Hem temsilcilerinizin verimliliğini hem de müşteri memnuniyetiniz arttırın.

13 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör