Facebook mesajlaşma uygulamaları hizmetinizde

Zendesk, dünyanın en iyi sosyal mesajlaşma uygulamalarını Zendesk'in akıllı müşteri hizmetleriyle entegre etmek için Facebook ile işbirliği yaptı. Müşterilerinizin, arkadaşlarınızla olduğu gibi işletmenizle zahmetsizce iletişim kurmasına olanak tanıyın.


WhatsApp

Müşterilerinize dünyanın en popüler, güvenilir ve güvenli mesajlaşma uygulamasından ulaşın. Müşterileri her zaman bilgilendirmek için proaktif mesajlar gönderin ve otomasyon araçlarını bağlayın. WhatsApp'ı, Zendesk'e nasıl ekleyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.


Instagram

Instagram'ı markanızın showroom'u gibi kullanın; müşterilerin ürünlerinizi takipçileriyle paylaşmasına ve uygulama içi satın alma ile işlemleri basit tutmasına yardımcı olun. Müşterilere desteklerini takdir ettiğinizi ve endişelerini dinlediğinizi gösteren bir temsilci çalışma alanından Instagram Stories'den bahsedenlere ve DM'lere yanıt verin. Instagram'ı, Zendesk'e nasıl ekleyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Facebook Messenger

Müşterilerin bir arkadaşlarına yetiştiklerini hissetmelerine izin verin; sohbetleri kaldıkları yerden devam ettirin ve şirketinizin görünümüne ve tarzına uyacak şekilde kişiselleştirin. Messenger ile atlıkarıncalar ve hızlı yanıtlar gibi zengin mesaj türlerini kullanarak iletişimde kalabilirsiniz. Facebook Messenger'ı, Zendesk'e nasıl ekleyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.
Mesajlaşmadan en iyi şekilde yararlanın

Gelen mesajlardan her zaman haberdar olun

Canlı bildirim görünümü, temsilcilerin sosyal mesajlaşma konuşmalarını, sekmeler arasında gezinirken bile gerçek zamanlı olarak takip etmelerini sağlar.


Kolay erişim için düğmeler ekleyin

Müşterilerin size her zaman, her yerde mesaj gönderebileceklerini bilmelerini sağlamak için web siteniz veya mobil uygulamanız için özel düğmeler oluşturun.


Otomatik olarak yanıt verin

Temsilciler meşgul olduğunda bile müşterilerinize geri dönüş yapmakta gecikmeyin. Otomatik yanıtlayıcılar özelleştirilmiş mesajları kullanarak müşterilere anında kişiselleştirilmişi yanıtlar yollar.


Görüşmeleri özelleştirin

Geniş ölçekte konuşma deneyimleri sunmak için Zendesk'in açık ve esnek platformuyla her ayrıntıyı tasarlayın.


Daha hızlı hizmet için WhatsApp'ı kanallarınıza ekleyin

Zendesk, WhatsApp da dahil olmak üzere, birçok entegrasyonu içinde bulundurduğu için her yenilik yaptığınızda yeni hesap açma ve şifre belirleme süreciyle uğraşmanız gerekmez. Tüm bilgileriniz sizin için eşleştirilir. Temsilcileriniz uygulamalar arası gidip gelmeden tek platform üzerinden her türlü kanaldaki müşterilerinize hızlıca cevap verebilir. Bu sayede müşterilerinizin sahip olabileceği sorulara anında yanıt vererek kesintisiz ve sorunsuz bir müşteri hizmeti deneyimi sunabilirsiniz. Zendesk ile hem kendi sorularınız hem de müşterilerinizin sorunlarını hızlıca çözebilirsiniz. Ücretsiz demonuzu bugün başlatın!

14 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör