İş akışınızı optimize etmek için yeni monday.com özellikleri

Bir pazarlama ekibi için sonsuz kampanyaları, devam eden projeleri, blogları ve uzaktaki ekip üyelerini takip etmek ve izlemek zor olabilir.


monday.com'un geliştirme ekibinin oluşturduğu, pazarlama iş akışınızı daha da optimize etmenize yardımcı olabilecek en yeni özelliklerden bazılarının bir listesini derledik!


1. Kampanyalarınızı tek bir yerden yönetmek için doğrudan Facebook Reklam Yöneticisi'nden monday.com'a potansiyel müşterileri yakalayın

Facebook reklam entegrasyonu, bir Facebook reklam formundan potansiyel müşterileri yakalamayı desteklemek için genişletildi. Bu sayede kampanyalarınızı ve çalışmalarınızı tek bir yerden yönetebilirsiniz.


Potansiyel müşterileri yakalamayı daha verimli hale getirme çabalarımızın bir parçası olarak, yeni bir tarif de oluşturuldu.


Nasıl çalıştığını merak ediyorsanız:


  • FacebookAds entegrasyonuna gidin ve aşağıdakileri seçin:

  • Potansiyel müşterileri yakalamak istediğiniz formu şunun gibi seçin:

  • Form sütununu panonuzun sütunlarıyla eşleştirin, örneğin:

Ve işte bu kadar! Bundan sonra, bir Facebook reklamı aracılığıyla yeni bir müşteri adayı yakalandığında, tahtada yeni bir öğe oluşturacaktır.


2. Ekibinizi güncellemek için Adobe CC'den ayrılmanıza gerek kalmaması için Adobe Creative Cloud entegrasyon iyileştirmeleri

monday.com Ekim ayında Adobe Creative Cloud ile yeni bir entegrasyon duyurduk ve geçtiğimiz haftalarda bunu daha da çekici hale getirdiler!


Artık üzerinde çalıştığınız dosyaları Adobe CC'den hiç çıkmadan doğrudan monday.com dosya sütununa yükleyebilirsiniz. Bu şekilde, tasarımcınızı yeni bir blog kapağı tasarlaması için etiketlediğinizde, tasarımı eklemek için Adobe CC'den ayrılmaları bile gerekmez.


Ayrıca monday.com'daki panoları, grupları ve öğeleri bulmak için artık Adobe Creative Cloud'da arama yapabilir ve çeşitli sütun türlerini destekleyebilirsiniz. Oldukça iyi, değil mi?


Tüm entegrasyon tekliflerinden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek ister misiniz? Bu videoya göz atın:3. Excel entegrasyonu, verilerin içe aktarılmasını her zamankinden daha kolay hale getirir

Excel, en popüler olan entegrasyonlardan biridir. monday.com, yaygın bir kullanıma sahip olan bu entegrasyonu daha da kullanışlı hale getirmek için yeni eklemeler sunuyor.


İster aylık bütçe olsun, ister içeriğinize bağlanan farklı sitelerin takibi olsun, Excel'den veri aktarmak artık her zamankinden daha kolay! Sadece mevcut bir monday.com panosuyla senkronize etmeniz gerek.


Sadece bu özelliği:


Bununla değiştirmeniz gerek:

Bunun da ötesinde, belirli bir sütun değerine göre öğeleri mevcut bir panoya atlayabilir / birleştirebilirsiniz, böylece bir kampanyadaki potansiyel müşteriler listesini güncellemeniz gerekirse, kopyaları otomatik olarak birleştirdiğinizden ve verilerinizi güncel ve düzenli bir şekilde sakladığınızdan emin olabilirsiniz.


4. Yeteneklerinizi geliştirecek yepyeni uygulama satın alma merkezi

monday.com Ekim ayında yeni bir uygulama satın alma merkezi kurdu ve o zamandan beri rahatınız için bir mobil sürüm ekledi.


monday.com'un uygulama satın alma merkezi, kullanıcılara ve iş ortaklarına, monday.com platformunun üzerine uygulama geliştirme özgürlüğü verir! İçinde monday.com platformunun yeteneklerini genişleten ve pazarlama ekibinizin benzersiz ihtiyaçlarına uyan inanılmaz hazır uygulamalar bulabilirsiniz!5. Hareketli parçaların takibini kolaylaştırmak için öğe kartından faydalanın

Tam olarak aradığınız reklamı / potansiyel müşteriyi / öğeyi bulmak için sayfalar arasında dolanmaya veda edin! Öğe Kartı ile artık öğenizin tüm bilgilerini tek bir yerde görebilirsiniz.


Bu yeni özellik, mevcut sütunlarınızdaki verileri toplayarak çalışır ve bir kart şeklinde görüntüler, böylece çalıştığınız her kampanyada farklı ajansları, serbest çalışanları ve birlikte çalıştığınız herkesi takip etmek çok daha kolaydır.


Bu özelliği yüklemek için, Öğe Kartını Öğe Görünüm Merkezinde bulacaksınız. Oraya gitmek için, öğelerinizden herhangi birini açın ve "Görünüm Ekle" yi tıklayın.

Ardından, Öğe Kartını seçin ve "Widget Ekle" ye tıklayın. Ve artık hazırsınız! Öğe Kartı, güncellemeler bölümünüzde yeni bir sekme olarak görünecektir. Kalem simgesine tıklayarak, kartınızda görüntülemek istediğiniz sütunları özelleştirebilirsiniz.

Bu özelliği edindiğinizde, sütunlarınızın verilerini doğrudan Öğe Kartından yönetebilirsiniz!


Umarız ki bu güncellemeler her türlü iş akışınızı daha yönetilebilir hale getirir. monday.com her zaman kullanıcıları için daha iyi ve kullanışlı bir platform sunmayı hedefler. Her gün yenilenen bir araçtır. Bu açıdan kullanıcılarımızın geri bildirimleri bizler için çok önemlidir ve dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Eğer henüz monday.com kullanıcısı değilseniz, ücretsiz deneme sürümünüzü hemen bugün başlatabilirsiniz!


13 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör