İş akışınızı optimize etmek için yeni monday.com özellikleri

Bir pazarlama ekibi için sonsuz kampanyaları, devam eden projeleri, blogları ve uzaktaki ekip üyelerini takip etmek ve izlemek zor olabilir.


monday.com'un geliştirme ekibinin oluşturduğu, pazarlama iş akışınızı daha da optimize etmenize yardımcı olabilecek en yeni özelliklerden bazılarının bir listesini derledik!


1. Kampanyalarınızı tek bir yerden yönetmek için doğrudan Facebook Reklam Yöneticisi'nden monday.com'a potansiyel müşterileri yakalayın

Facebook reklam entegrasyonu, bir Facebook reklam formundan potansiyel müşterileri yakalamayı desteklemek için genişletildi. Bu sayede kampanyalarınızı ve çalışmalarınızı tek bir yerden yönetebilirsiniz.


Potansiyel müşterileri yakalamayı daha verimli hale getirme çabalarımızın bir parçası olarak, yeni bir tarif de oluşturuldu.


Nasıl çalıştığını merak ediyorsanız:


  • FacebookAds entegrasyonuna gidin ve aşağıdakileri seçin:

  • Potansiyel müşterileri yakalamak istediğiniz formu şunun gibi seçin:

  • Form sütununu panonuzun sütunlarıyla eşleştirin, örneğin:

Ve işte bu kadar! Bundan sonra, bir Facebook reklamı aracılığıyla yeni bir müşteri adayı yakalandığında, tahtada yeni bir öğe oluşturacaktır.


2. Ekibinizi güncellemek için Adobe CC'den ayrılmanıza gerek kalmaması için Adobe Creative Cloud entegrasyon iyileştirmeleri

monday.com Ekim ayında Adobe Creative Cloud ile yeni bir entegrasyon duyurduk ve geçtiğimiz haftalarda bunu daha da çekici hale getirdiler!


Artık üzerinde çalıştığınız dosyaları Adobe CC'den hiç çıkmadan doğrudan monday.com dosya sütununa yükleyebilirsiniz. Bu şekilde, tasarımcınızı yeni bir blog kapağı tasarlaması için etiketlediğinizde, tasarımı eklemek için Adobe CC'den ayrılmaları bile gerekmez.


Ayrıca monday.com'daki panoları, grupları ve öğeleri bulmak için artık Adobe Creative Cloud'da arama yapabilir ve çeşitli sütun türlerini destekleyebilirsiniz. Oldukça iyi, değil mi?


Tüm entegrasyon tekliflerinden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek ister misiniz? Bu videoya göz atın:3. Excel entegrasyonu, verilerin içe aktarılmasını her zamankinden daha kolay hale getirir

Excel, en popüler olan entegrasyonlardan biridir. monday.com, yaygın bir kullanıma sahip olan bu entegrasyonu daha da kullanışlı hale getirmek için yeni eklemeler sunuyor.


İster aylık bütçe olsun, ister içeriğinize bağlanan farklı sitelerin takibi olsun, Excel'den veri aktarmak artık her zamankinden daha kolay! Sadece mevcut bir monday.com panosuyla senkronize etmeniz gerek.


Sadece bu özelliği: