Yazılım veya Kod Bilgisine Gerek Duymadan Tüm Süreçlerinizi Kolayca Yönetin!

Firmalar; ekipler arası işbirliği, zaman takibi, proje ve görev yönetimi için birden fazla uygulama kullanıyor. Ekip içerisinde bu gibi uygulamaları henüz kullanmıyorsanız sizler için uygun olan bir platforma geçiş yaparak siz de sorumlu olduğunuz tüm proje ve görevlerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.


Son dönemlerde kodsuz yazılımlar, farklı alternatifler arasında en yaygın çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Kısaca kodsuz yazılımlar, hiçbir yazılım veya kod bilgisine gerek duymadan çok kısa bir süre içerisinde iş akışlarınızı kurgulamanızı ve bunları yönetmenizi sağlayan uygulamalardır.


Düşük kodlu/kodsuz nedir?

Düşük kodlu/kodsuz, çok az veya hiç bir kodlama bilgisi gerektirmeyen yazılımlardır. Teknoloji konusunda ileri seviyede bilgi sahibi olmayan kullanıcıların bile, yapı taşlarını sürükle-bırak mantığında kurgulayarak ekranlar üzerinde iş akışları oluşturmaları ve bunları takip edebilmelerini sağlar.


Belirli iş akışlarının yanı sıra, kodsuz yazılım, ekiplerin iş akışlarını iyileştirebilecek neredeyse her türlü uygulamayı oluşturmasına da olanak tanır.Kodsuz platformun avantajları nedir?

Kodsuz yazılım BT ekiplerinin üzerindeki iş yükünü azaltır. Ekstra bir yazılım desteği almadan tüm ekiplere iş akışlarını istedikleri şekilde düzenleme olanağı sunar. Maliyet açısından daha avantajlı olan bu uygulamalar iş süreçlerini düzenlemede sizlere yardımcı olur. Kodsuz yazılımların en büyük avantajı ie uygulamanın çeşitli ihtiyaçlara yönelik olarak kurgulanabilir olması, yani esnekliğidir. Kodsuz bir platform sayesinde her ihtiyacınız için farklı bir uygulama kullanmanıza gerek kalmaz. Tüm işlerinizi tek bir platformda kurgulayabilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Örneğin İK departmanı işe alım, izin/masraf formu gibi süreçleri yönetebilir, pazarlama departmanı kampanya takibi, diğer bir yandan satış ekipleri ise müşteri yönetimi veya tüm satış süreçlerinin takibi için bu çözümleri kullanabilir.


monday.com Work OS, düşük kodlu/kodsuz bir uygulamadır ve her türlü kullanım şekline uyum sağlayacak esnekliğe sahiptir.

monday.com ile tanışın

monday.com, çok kısa bir süre içerisinde hiç bir yazılım bilgisine gerek duymadan ekiplerin ihtiyaçlarına yönelik iş akışları oluşturmasını sağlayan bir Çalışma İşletim Sistemidir. Geleneksel yazılımlara kıyasla çok daha basit bir şekilde kurguları oluşturmanızı sağlar.


Örneğin, satış süreci takibi için farklı kanallardan gelen müşterilerinizi tek bir platformda toplamak ve müşterilerle iletişime geçmek istiyorsunuz, bu durumda, entegrasyonlar ile müşteri adaylarınızı otomatik olarak monday.com panosunda toplayabilir, otomasyonlar sayesinde sorumlu kişilere bildirim gönderebilir veya direk panolardan ayrılmadan müşterilerinize e-mail gönderebilirsiniz.


Süreçlerinizi hızlandıracak monday.com özellikleri


Formlar

Formlar, müşteriler ve ekibinizle ilgili tüm önemli verileri toplamanızı sağlar. Masraf takibi, giderler, KPI’lar ve bazı sayısal değerleri takip etmek için monday.com form özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca, formlar ekip içerisinde veya müşterilerden gelen taleplepleri toplamak ve anketler oluşturmak için de kullanılabilir.


monday.com formlarıyla bilgi toplamanın en iyi yanı, verilerinizin otomatik olarak takip edebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve analiz edebileceğiniz bir monday.com panosuna aktarılmasıdır.
Otomasyonlar

monday.com otomasyonları, herhangi bir işlemi otomatik olarak yapmanıza yardımcı olur.


Müşterilerinize bir SMS onayı mı göndermeniz mi gerekiyor? İK ekibinizin müşteri adaylarına otomatik olarak geri dönüş yapmasını mı istiyorsunuz? Tek bir satır kod bile yazmadan, monday.com panonuzda birkaç otomasyon ekleyerek bunları yapabilirsiniz.


Entegrasyonlar

Entegresyonlar sa