Monday.com ile İş Yerinde Üretkenlik

Güncelleme tarihi: 25 May 2021

4 Mayıs Salı günü Omni Factors olarak EFF ile "İş Yerinde Üretkenlik" adlı bir webinarı düzenlemiştik. Kaçıranlar için webinar'da konuşulan önemli konular hakkında bir makale hazırladık.


monday.com nedir?


monday.com ekiplerin proje ve iş akışlarını güvenle şekillendirip çalıştırmasına, değişen ihtiyaçlara uyum sağlamasına, şeffaflığı teşvik etmesine, etkili bir şekilde işbirliği yapmasına ve tekrarlayan manuel çalışmayı otomatikleştirmesine olanak tanıyan bir Çalışma İşletim Sistemidir. monday.com kişiselleştirilebilir, her ekip veya şirket için özel olarak ayarlanabilir. Tüm iletişim ve dosyaları tek bir yerde merkezileştirir. Farklı konumlar, kuruluşlar ve ekipler arasında kolayca işbirliği yapabilirsiniz. Ekiplere, işlerini organize etmeleri için kişilere ve bilgilere erişim sağlayan lokasyonunuzdan bağımsız dijital bir çalışma ortamı sunar.


monday.com'un basit tasarımı, çalışmanızı düzenlemeyi kolay ve eğlenceli hale getirir. monday.com ile uzun e-posta dizileri ve gereksiz toplantılara olan ihtiyaç ortadan kalkar. Tüm iletişim ve dosyaları tek bir yerde merkezileştirir. Pano görünümleri, verilerinizi birden çok görünümde görselleştirmenize olanak tanır ve gösterge tabloları, birden çok pano üzerinde görsel bir üst düzey görünüm sunar. monday.com kuruluşlara, işletim sistemlerini dönüştürmek ve ekiplerini güçlendirmek için sonsuz esneklik sağlar.

monday.com'a telefonunuzdan da kolayca erişim sağlayabilir ve işlerinizi oradan da devam ettirebilirsiniz. Gösterge panelleri, iş akışınızı kolaylaştırmak ve üst düzey bir görünüm için birden fazla panoda neler olduğu konusunda sizi güncel tutmak için vardır. İş akışlarınızı otomatik pilota yerleştirmek için hazır otomasyon reçetelerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Entegrasyon merkezi, diğer uygulamalardaki iş akışlarınızı monday.com'da bir araya getirmenize imkan sağlar. Herhangi bir iş akışını dakikalar içinde şekillendirmek için yapı taşlarını sürükleyip bırakarak her yerden işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

monday.com'un yapı taşları limitsiz panolar & öğeler, 32 kolon tipi, 9 pano görünümü, 28 gösterge paneli, 40+ entegrasyon, 8 otomasyon reçetesi ve limitsiz çalışma alanıdır. Kullanıcılarının değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için monday.com her hafta güncellenir ve özelliklerinin sayısı sürekli olarak artmaktadır.




Bugün, akıllı telefonunuzun işletim sistemi ve uygulamaları, sosyal medyadan, GPS navigasyonuna, video konferans, oyun, alışveriş, müzik akışı ve çok daha fazlasına kadar sonsuz olasılıkları parmaklarınızın ucuna getiriyor. Monday Apps ile işlerinizi cep telefonlarından, tabletlerden veya bilgisayarlarınızdan kolayca yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey internet!


monday.com ile ekibinizi nasıl güçlü hale getirebilirsiniz?


Ekiplere işlerini organize etmeleri için dijital bir çalışma yeri sağlar.

  • Tek bir yerde iletişim ile toplantıları, mesajları ve e-postaları azaltır.

  • Nerede olursanız olun ekipler arasında işbirliği yapar.

  • Dakikalar içinde uzaktan çalışmaya hazır olur. Önceden oluşturulmuş şablonlarla ekibinizin hızlı bir şekilde işe kanalize olmasını sağlar.

  • Zoom entegrasyonu ile toplantıları eyleme dönüştürür.

En karmaşık projelerinizi basitleştirip tek bakışta takip edebilirsiniz.

  • Eyleme geçirilebilir uyarıları alır ve potansiyel sorunları daha üst düzeye çıkmadan önce tespit eder.

  • Kolayca anlaşılabilir görünümlere dayalı olarak veriye dayalı kararlar alır.

  • İşinizde üst düzey bir genel bakış elde edip ve büyük resme odaklanır.

  • İş hızıyla çeviklik kazanır ve değişikliklere uyum sağlar.

İnsanları, ekipleri ve araçları birbirine bağlar.

  • Tüm işleri tek bir yerden yönetir ve verilerinizi merkezileştirir.

  • İletişim sağlar.