monday.com'un Her Şirket için Harika Olmasının 10 Nedeni


monday.com, herhangi bir şirket için harika sonuç verir çünkü süreçleri basitleştirmek için görsel bir yaklaşım kullanır ve bu neredeyse her türlü projeye uygulanabilen bir metodolojidir.

Görev atamayı, gelişimi izlemeyi ve birden çok aracı entegre etmeyi kolaylaştıran sezgisel ve özelleştirilebilir gösterge panoları sağlar. Son olarak monday.com makul fiyatlıdır.


İşbirliği ve görünürlük, proje verimliliğini ve başarısını artırır. Bu ikisinden biri olmadığında proje dinamikleri engellenir ve başarıya ulaşılamaz. Projelerinizi zamanında ve bütçe dahilinde tamamlamak istiyorsanız, bu iki faktöre çok dikkat etmelisiniz. Ve bu aslında o kadar da zor olmamalı.


Günümüzde proje yönetimi araçları, görünürlüğün ve işbirliğinin önemini vurguluyor ve, muhtemelen, hiçbiri bu yaklaşımı monday.com'dan daha ciddiye almıyor. Bu çözüm, projeleri kolaylıkla ve benzeri görülmemiş bir görünürlükle yönetmenize olanak tanıyan görsel bir işbirliği alanı sunuyor.


Bu makalede, neden monday.com'un her türlü şirkette harika sonuçlar vereceğine dair 10 neden hazırladık, ki bunlar herhangi bir şirketin operasyonlarına bir görünürlük ve işbirliği katmanı ekleyerek başarılı olmasının sebepleriyle aynıdır. Proje planlama ve iş akışını kolaylaştırmaktan zaman yönetimi ve kaynak tahsisine kadar, monday.com çeşitli projelere, görevlere ve etkinliklere uyum sağlar. Umarım bu hızlı okumadan sonra, bu yazılımın kullanışlılığı ve yararı hakkında fikir sahibi olursunuz.
monday.com'un harika sonuç vermesinin 10 nedeni

  1. Esnektir

  2. Oldukça Görseldir

  3. Sezgisel Gösterge Panolarına sahiptir

  4. Rahatça iletişim kurmanıza ve işbirliği yapmanıza yardımcı olur

  5. Görevleri atamanıza ve ilerlemeleri kolaylıkla takip etmenizi sağlar

  6. Güçlü Raporlama ve Analitiğe sahiptir

  7. Çok sayıda kullanım seçeneği bulunur

  8. Çoklu Entegrasyonu destekler

  9. Mobil Özelliği vardır

  10. Makul Fiyatlıdır


Proje yönetimi, bir şirketin operasyonları arasında vazgeçilmez bir parçadır. Proje yönetimi özünde, bir işletmenin öngörülebilir, doğru ve karlı bir şekilde büyüme ve istikrar için planlar yapmasını sağlamada temel bir stratejik ve destekleyici rol oynar. Proje yönetiminin karmaşık yapısı birçok projeyi riske atar. Hatta, 2017'deki kuruluşların % 70'inin en az bir proje hatası vardı.


Projeler, genellikle proje yöneticilerinin benzersiz hizmetler, ürünler veya sonuçlar sunmak için çok sayıda plan, görev ve kaynakla uğraşmasını gerektirir. Yöneticilerin tüm projeleri kendi başlarına tamamlayamazlar ve bu aslında görevlerini daha da zorlaştıran bir faktördür. Genellikle farklı kuruluşlardan veya departmanlardan, ki bazen birden fazla coğrafi konumdan gelen, bir grup kişiyi dahil ederler.


Dahası, projeleri küçük görevlere bölmek yaygınlaştı. Bu eğilimin faydaları risklerden ağır bassa da, gizli bir engel barındırıyor. Görünüşe göre, sayısız göreve farklı kişiler atandığında, tüm hareketli parçaları yönetmek zorlaşıyor. Ayrıca, ekip üyelerinin iş yükünü dengelemek imkansız hale geliyor ve kimin hangi görevi üstlendiğini tespit etmek adeta samanlıkta iğne aramakla aynı şey oluyor. Bu yüzden projelerin sadece% 40'ının zamanında tamamlanabiliyor olması şaşırtıcı değildir.


Projenizi darmadağın edebilecek birçok zorluk bulunuyor. Zorluklardan bazıları her proje için benzersiz olsa da, projelerin çoğunu engelleyen şey genel sorunlardır. Örneğin, web sitesi geliştirmedeki verimsiz proje yönetimi, diğer projelere de yansır. Bir çalışma, 2017'de web projelerini yerle bir eden faktörlerden ikincisinin verimsizlik olduğunu ortaya koydu. Sizin projeniz de bu faktörler yüzünden zayıflayan bir yolda mı ilerliyor?Bu sorunları çözmek için şirketler, süreçleri ve yürütmeyi projelendirmek için gerçekçi bir şekilde stratejiler düzenlemelidir. Bununla birlikte, uzaktan çalışmanın artışta olduğu ve projelerin gün geçtikçe karmaşıklaştığı bir dünyada, sağlam bir proje yönetimi yazılımı olmadan bu neredeyse imkansızdır.


Neyse ki, kullanabileceğiniz birçok araç var; bazı proje yönetim platformları ücretsizdir, bazıları ise bir ücret talep ediyor. Premium proje yönetimi araçları söz konusu olduğunda, monday.com tartışmasız en çok kullanılan çözümlerden biridir.


Aşağıda, neden hem büyük markalar hem de start-up'lar tarafından kullanıldığını öğreneceksiniz. Tam olarak o kadar esnek ve aslında iş akışınıza ve gereksinimlerinize nasıl uyduğunu kendiniz de görebilirsiniz. Sadece buradan monday.com ücretsiz deneme sürümüne kaydolmanız yeterli.