monday workdocs ile tanışın!

Ekipler arasında beyin fırtınası yapabileceğiniz, senkronize edebileceğiniz ve işbirliği yapabileceğiniz monday workdocs ile tanışın.


Gerçek anlamda işbirliğine dayalı workdocs ile iş akışınızı geliştirin.


Şimdiye kadar ekiplerin dokümanları birlikte düzenlemek için çeşitli araçlar kullanması gerekiyordu. Ne zaman yeni veriler olsa dokümanı güncellemeleri gerekiyordu. Bu, aynı belgeye sayısız güncelleme yapılması gerektiği ve sayısız versiyonu depolamak anlamına geliyordu. Ne zaman birisi çalışmalarını ekibiyle paylaşmak isterse, onu bir ek veya bağlantı olarak göndermesi gerekiyordu.


Dokümanlar, çalışma alanlarından uzakta herkesin kendi masaüstünde veya başka bir yazılımın içinde duruyordu. Bunun yanı sıra, formatları üzerinde ortak çalışma yapmak için ideal değildi; birden fazla kişi bir dokümanı düzenliyorsa, ekiplerin değişiklikleri net bir şekilde görmeleri zordu.


En yeni özellik olan monday workdocs, çalışma alanınıza bağlı olan ortak bir belgedir. Tüm ekip üyeleriniz dilediğinde istediği eklemeleri yapabilir. Artık siz ve ekipleriniz düşüncelerinizi ve notlarınızı eyleme ve organize iş akışlarına dönüştürebilirsiniz.


monday workdocs, monday.com Çalışma İşletim Sistemi'nin entegre bir parçasıdır ​—​ ekiplere birlikte düşünmek ve çalışmak, gerçek zamanlı olarak güncellenen görevlerin tüm yönlerini birbirine bağlamak ve büyük fikirleri sağlam iş akışlarına dönüştürmek için mükemmel ortak çalışma alanını sunar.


monday workdocs’ı, sizin ve ekibinizin tek bir merkezi konuyla ilgili tüm notları ve fikirleri kaydedebileceğiniz esnek ve eşzamanlı bir beyaz tahta olarak düşünebilirsiniz. Aklınızdaki tüm dağınık düşünce ve fikirleri monday.com’da, yani çalışmalarınızın bir arada bulunduğu bir platformda bir araya getirebilirsiniz. Toplantı notları ve grup projesinden, beyin fırtınası ve ekipleri güncellemeye kadar ilgili herhangi bir konu üzerinde birlikte çalışmak için mükemmeldir!


monday workdocs'ın nasıl çalıştığını görmek için bu videoyu izleyebilirsiniz:Gerçek zamanlı öğelerle belgelerinizi canlandırın. monday.com panolarını, gösterge panellerini, videoları ve daha fazlasını doğrudan workdoc'a gömün. Siz çalışmaya devam ederken işinizle ilgili her bileşen otomatik olarak senkronize edilir ve her zaman güncel kalmanızı sağlar. monday workdoc’a Gantt şeması, takvim, saat, pil grafik, xaman çizelgesi ve çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Gerçek zamanlı motor sayesinde her şey otomatik olarak güncellenir!


İlham aldınız ve düşüncelerinizi hemen eylem öğelerine dönüştürmek mi istiyorsunuz? Panonuzu veya widget'larınızı direkt workdoc üzerinde oluşturun! Zaman çizelgesinden, göstergelerden, lama çiftliğimizden ve daha fazlasından oluşan 40'tan fazla farklı widget arasından seçim yapın, öğelerinizi doldurmaya başlayın ve fikirlerinizi anında projelere dönüştürün. Projelerin, süreçlerin ve iş akışlarının ilerlemesini sağlamak için bir monday workdocs’ta bulunan notları bir panodaki canlı eylem öğelerine dönüştürebilirsiniz. Böylece aynı anda notlarınızı düzenleyebilir, görevleri belirleyebilir ve sorumlular atayabilirsiniz - hem de tek bir tıkla!

monday workdocs'un bir başka etkileyici özelliği, ekip üyeleriyle gerçek zamanlı olarak birlikte çalışma yeteneğidir. Her kişinin belirlenmiş bir "blok" veya alanı vardır, bu nedenle fikirlere, notlara veya düzenlemelere katkıda bulunduklarında başka birinin düzenlemelerini silmez veya çalışmasının üzerine yazmazlar.


Ayrıca, herkesin tüm değişikliklerden haberdar olması için ekip üyelerini doküman içinde etiketleyebilirsiniz. Bir dokümanı hızlı bir şekilde düzenlemek için blokları hareket ettirmek için sürükle ve bırak arayüzünü kullanabilirsiniz.Farklı workdoc türleri nelerdir?

Tıpkı panolar ve panolar gibi, üç tür workdoc bulunmaktadır:


Ana workdoc - Ana workdocs, hesabınızda ekip üyesi olan herkes tarafından görülebilir. Bir ekip üyesi yönetici, üye veya görüntüleyici olabilir. Bu workdoc’ta oluşturacağınız her şey ekip üyeleriniz için erişilebilir ve şeffaf olacaktır.


Özel workdoc - Özel workdocs, yalnızca workdoc’u oluşturan kişi ve davet ettikleri belirli ekip üyeleri tarafından görülebilir. Özel workdoc’lar, yalnızca dahili kullanıcılar (görüntüleyiciler ve ekip üyeleri) içindir, yani misafir davet edemezsiniz.


Paylaşılabilir workdoc - Paylaşılabilir workdoc, bir workdoc’u ekibiniz veya şirketiniz dışındaki müşteriler, stajyerler veya serbest çalışanlar gibi kişilerle paylaşmak istediğinizde kullanılır. Bu kişileri, işbirliği yapmak için hesabınıza misafir olarak davet edebilirsiniz. Bir misafir Paylaşılabilir workdoc’a davet ettiğinizde, bu kişi yalnızca davet edildikleri belirli çalışma belgesine erişebilir ve hesabınızdaki başka hiçbir bilgiye erişemez. Dilerseniz görüntüleyici veya ekip üyelerini de davet edebilirsiniz.


Birlikte düşünmek ve çalışmak, gerçek zamanlı olarak güncellenen işin tüm yönlerini birbirine bağlamak ve fikirleri sağlam iş akışlarına dönüştürmek için en üst düzeyde işbirliğine dayalı çalışma alanı: monday workdocs


Not defterlerini, Google Dokümanlar'ı ve yapışkan notlarını geride bırakın - monday workdocs ile her şeyi tek bir yerde bir araya getirin. Ücretsiz denemenizi bugün başlatın ve monday workdocs'ın avantajlarını keşfedin!


5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör