Omni Factors'ın yeni ortağı: Ultimate

Omni Factors olarak, sektör lideri yapay zeka teknolojileri üreten, dünya çapında birinci sınıf bir ekip olan Ultimate ile ortaklık kurduğumuzu duyurmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

Ultimate, Berlin merkezli bir yapay zeka şirketidir. Kuruluşlarından bu yana, müşteri desteğinin en büyük sorunlarını çözen yaratıcı ve yenilikçi teknolojiler geliştirdiler. G2 üzerinde yüzlerce kişi tarafından “en iyi akıllı sanal asistan platformu” olarak seçildiler. Ultimate tarafından üretilen yapay zeka teknolojileri denetimli ve denetimsiz öğrenme yeteneklerine sahiptir, bu nedenle performansı her zaman geleneksel yapay zekadan daha iyi performans gösterir.


“Zendesk odaklı stratejik bir yaklaşım ve otomasyon yoluyla verimlilik artışı ile Omni Factors, Güneydoğu Avrupa'da büyümemizi desteklemek için Ultimate ekosistemine harika bir katkı sağlayacak. Daha fazla müşteriye daha iyi müşteri hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.”

- Sylvain Mlodyszewski, Ortaklık Geliştirme Müdürü, Ultimate


Omni Factors ve Ultimate, müşteri hizmetlerinin ve inovatif sistemler yaratma vizyonlarını paylaşıyor. Bulut teknolojisiyle verimliliği artırmak ve yapay zeka ve otomasyonla iş akışlarını kolaylaştırmak için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Zendesk için konuşma tabanlı yapay zeka destekli akıllı sanal asistanlar uygulayarak, müşterilerimizin işlerini ölçeklendirmelerini ve harika müşteri deneyimleri sunmalarını sağlayacağız.


Ultimate'ın sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın!


19 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör