Yaratıcı Proje Yönetimi Yazılımı

Daha iyi sonuçlar elde etmek için planlayın, organize edin ve işbirliği yapınMüşterilerinizi, projelerini, faturalarını ve ödemelerini takip edin. Dahili görevleri ve ekip iş yükünü planlayın. Tek bir bakışta her şeyin nerede durduğunu bilin.


Tüm müşterilerinizi yönetin

Müşteri projelerinizi, görevlerinizi ve faturalandırmanızı takip edin. Müşterilerinizin geçmişini yönetin, böylece işlerin nerede olduğunu bilirsiniz.


Ekibinizle daha iyi iş birliği yapın

Ekip iş yükünü planlayın, projeler üzerinde işbirliği yapın, dosyalar yükleyin ve herkesin aynı sayfada olması için yorumlar ekleyin.


Her şeyin nerede durduğunu tek bakışta görün

Renkli görünümler sayesinde, tüm projelerinizin, müşterilerinizin ve iş yerinizin nerede durduğunu her zaman bileceksiniz.


Her şeyi tek bir yerde yönetin

Pazarlama kampanyaları, satış ön görüleri, projeler, video prodüksiyonu, etkinlikler veya içerik takvimleri olsun, monday.com ile her şeyi yönetebilir, böylece organize olabilir ve her zaman bir adım önde olabilirsiniz.


Hemen başlayın


Ekiplerini daha iyi yöneten 330.000'den fazla kullanıcıya katılın.
Mülkiyet

Görevler atayın ve ilerlemeyi takip edin

Ekip üyelerine görevler atayarak sahipliği ve sorumluluğu artırın. Yeni görevler eklendiğinde bildirim alacaklar.


Zaman çizelgesi

Tüm projelerinizi bir zaman çizelgesinde görüntüleyin

Ekip üyelerine görevler atayarak sahipliği ve sorumluluğu artırın. Yeni görevlerin beklediği konusunda bilgilendirilecekler.Her zaman bir adım önde olun

Her görev için harcanan süreleri takip edin

İster saate göre faturalandırmak, saate göre ödeme yapmak veya her bir kampanya ve göreve harcanan zamanı takip etmek için kullanın - tek bir tıkla zaman takip saatinizi başlatın ve durdurun, hem de tümü görevlerinizi ve kampanyalarınızı yönettiğiniz yerden.

Teslim tarihlerini asla kaçırmayın

Topu elinizden kaçırmayın - teslim tarihlerinizin bir adım önünde olun

Anlaşmalarınızı kapatmak için yapmanız gereken sonraki görevlerin neler olduğunu tek bakışta görün. Bugün hangi görevlerin yapılması gerektiğini, hangilerinin yakında tamamlanması gerektiğini ve hangilerinin süresinin geçtiğini görün.

Takvim

Projelerinizi takvimde görüntüleyin

Nelerin geleceğini görsel olarak görmek için bir takvim görünümüne geçin.


Paylaşılabilir panolar

Çalışmalarınızı müşterilerinizle paylaşın

Müşterilerinizle birlikte çalışın, böylece her zaman işlerin gidişatından ve farklı proje ve görevlerin önceliklerinden haberdar olabilirler. Yanlış anlaşılmaya yer yok.Pano Çeşitleri

Müşteri Projeleri Video Prodüksiyonu Etkinlik Yönetimi


Fatura Takibi Satış Yönetimi İçerik Takvimi
Projeleriniz yönetmenin yeni bir yolu

14 günlük ücretsiz denemenizi başlatın


23 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör