Yeni Öğe Kartı, Kanban Özellikleri ve çok daha fazlası

monday.com, kullanıcı deneyimini geliştirmek için sürekli yenilenen bir platformdur. Kanban güncellemeleri, kart görünümü ve daha fazlası hakkında bilgi almak için okumaya devam edin!


Yeni zaman çizelgesi

Gantt ve Zaman Çizelgesi görünümlerimizin bir parçası olarak, öğeleri yeniden boyutlandırılması ve taşınma artık çok daha kolay!


Eski hali:

Yeni hali:

Öğe kartıyla tanışın!

Aradığınızı bulmak için sayfalar arasında dolaşmaya veda edin! Öğe Kartı ile artık öğelerinizin tüm bilgilerini tek bir merkezi yerde görselleştirebilirsiniz. Bu harika özellik, mevcut sütunlarınızdan veri toplayarak çalışır ve bunu bir Kart şeklinde görüntüler.


Bu, özellikle panonuzda çok sayıda sütun varsa kullanışlıdır.

Öğe Kartını, Öğe Görüntüleme Merkezinden yükleyebilirsiniz. Buraya gitmek için öğelerinizden herhangi birini açın ve “Görünüm Ekle”ye tıklayın.


Ardından, Öğe Kartı'nı seçin ve “Widget Ekle”ye tıklayın. Ve işte bu kadar! Öğe Kartı, güncellemeler bölümünüzde yeni bir sekme olarak görünecektir.


Kalem simgesine tıklayarak kartınızda hangi sütunları görüntülemek istediğinizi özelleştirebilirsiniz.


Bu adımları tamamladıktan sonra, sütunlarınızın verilerini doğrudan Öğe Kartından yönetebilirsiniz!


Kanban güncellemeleri

En yeni güncellemeler ile Kanban görünümüne daha da aşık olacaksınız!


Kişi güncellemesi

Eski hali:

Yeni hali:


Sütun düzenlemesi

Artık sütunlarınızı sürükleyerek daha rahat bir şekilde düzenleyebilirsiniz!Panolardaki Alt Öğeleri takip edin ve raporlayın

Artık, öğeler ve alt öğeler de dahil olmak üzere panonuzun TÜM verilerini kullanarak istediğiniz herhangi bir raporu oluşturabilirsiniz.


Bir grafik widget'ı veya pil widget'ı oluşturduğunuzda, Alt Öğeleri hesaplamaya dahil etmeyi (veya hariç tutmayı) seçerek iş akışınız ve öngörüleriniz üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz.


Elbette Alt Öğeler, aşağıdakiler dahil olmak üzere diğer tüm widget'larda da desteklenir: Zaman Çizelgesi, Gantt, takvim, Tablo ve sayılar.


Alt Öğeler ile herhangi bir iş akışını otomatikleştirin

Rutin işlerde zaman kazanmak için kullandığınız otomasyonların çoğu artık Alt Öğelerde de uygulanabilir! Bunlara özel bildirimler ve hatırlatıcılar, otomatik durum değişiklikleri, otomatik öğeler ve pano oluşturma ve çok daha fazlası dahildir.


Jira entegrasyon güncellemeleri

Jira entegrasyonun en yeni ek özellikleriyka performansınızı geliştirebilirsiniz!

  1. Atama – artık bir monday.com sütununda bir Jira sorunu atayabilirsiniz.

  2. Durum – bir monday.com sütununda bir Jira sorununun durumunu değiştirebilirsiniz.

  3. Yeni reçete – Jira Server ile 2 yönlü senkronizasyon entegrasyonu oluşturabilmeniz için Jira Server'a yeni bir reçete eklendi.

monday.com, ekiplerin projeleri ve iş akışlarını güvenle yürütmesini sağlayan Çalışma İşletim Sistemi'dir. monday.com, otomasyonlar ve entegrasyonlar da dahil olmak üzere birçok özelliğe sahiptir. En önemlisi, monday.com kullanıcılarıyla birlikte gelişir! monday.com her gün yenilenen bir araçtır. Bu açıdan kullanıcılarımızın geri bildirimleri bizler için çok önemlidir. Gelmesini istediğiniz veya memnun olmadığınız bir özellik veya bir öneriniz varsa, bizlere ulaşabilirsiniz!


Her şeyi tek bir platformdan yönetin ve iş birliğinizi artırın.

14 günlük ücretsiz deneme sürümünüze bugün başlayın.

16 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör