Yeni Zendesk Entegrasyonları ile Harika Deneyimler Sağlayın

Yaşadığımız aşırı rekabetçi dünyada, bazen yeni değişikliklere ve dolayısıyla rekabete ayak uydurmak zor olabilir. Yeni müşteri beklentileri ile kullandığınız kanalı değiştirmeniz veya çalışma alanınıza yenilerini eklemeniz gerekebilir. Kullandığınız uygulamaların sayısı arttıkça, her şeye ayak uydurmak daha da zorlaşır. Artık bunun için endişelenmenize gerek yok!


Zendesk'in Entegrasyonları, trendlere ayak uydurmanıza yardımcı olmak için sürekli olarak güncellenir. İşte ekibinizin harika deneyimler sağlamasına yardımcı olmak için Zendesk'in en yeni entegrasyonları:


Mavenoid

Mavenoid (Destek), self servis ve canlı desteği bir arada getirir, böylece şirketler müşterilerini her adımda zahmetsizce destekleyebilir. Ürünlerini yüklemekten, kullanmaya ve sorun gidermeye kadar; Mavenoid'in self servisi, destek ekibinize ulaşmadan önce tekrarlayan talepleri çözer. Böylece temsilcileriniz sadece gerçekten uzmanlık gerektiren taleplerle ilgilenebilirler. Bu talepler sorunsuz bir şekilde Zendesk'e eklenir.


Asana

Asana (Destek), iş dünyasının geleceğine öncülük eden lider bir iş yönetimi platformudur. Asana'nın Zendesk entegrasyonu, ekiplerin talepleri artırmasına ve Zendesk ile Asana arasındaki geri bildirim döngüsünü tamamlamasına yardımcı olur. Ekiplerinize zaman kazandırmak ve Asana ile Zendesk arasında veri tekrarını azaltmak için manuel süreçleri otomatik iş akışlarına dönüştürün. Talepleri artırmak, mevcut Asana görevlerini bir Zendesk biletine bağlamak, Zendesk'ten ayrılmadan Asana görev durumunu ve sahibini görüntülemek ve daha fazlasını yapmak için Zendesk içinden Asana görevleri oluşturun.


Marketo Sidekick

Marketo Sidekick for Sell (Satış), Zendesk Sell kullanıcılarının değerli Marketo verilerini ve bir müşteri adayı veya kişiden alınan bilgileri görmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, Marketo verilerini Zendesk Sell'e ve ayrıca Zendesk Sell müşteri adaylarını ve iletişim verilerini Marketo'ya gönderebilir. Uygulama ayrıca tamamen özelleştirilebilir; BrainSell, çözümü ihtiyaçlarınıza uygun şekilde uyarlayabilir!


Viewabo

Viewabo (Destek), müşteri destek temsilcilerinin akıllı telefon kameralarına erişim talep etmelerine olanak tanıyan bir hizmet sağlar, böylece müşteriler bir uygulama kullanmadan sorunların canlı akışlı videolarını gönderebilir, bu da temsilcilerin müşteri sorunlarını anlamasını ve çözmesini daha hızlı hale getirir. E-posta, sohbet veya telefon üzerinden zor müşteri sorunlarını anlamaya ve çözmeye çalışmak genellikle herkes için sinir bozucudur. Sorunun ne olduğunu anlamak uzun zaman almakla kalmaz, aynı zamanda temsilciler müşterilerin sorunu doğru bir şekilde çözüp çözemediğini göremezse sorun çözülmeyebilir.Mart ayında eklenen Ek Uygulamalar:

WhatsApp for Sell, işletmelerin Sunshine Conversation'ın Sell içindeki işlevlerini mesaj alıp yanıtlamak için kullanmasına olanak tanır. Eşleşmeyen mesajlar, Sell ve Sell'de yeni müşteri adayları yaratacaktır, kullanıcılar kenar çubuğu uygulamasında mesaj gönderip alabilirler. Sell kullanıcıları, üst çubuk uygulamasında cevapsız konuşmaları da görebilirler.


Yinelenen Gelir (Satış), aylık yinelenen geliri, kullanıcı tanımlı bir süre boyunca anlaşma değerinden yıllık yinelenen geliri veya anlaşma hizmet süresini hesaplayarak yinelenen gelir verilerini elde etmeye yardımcı olur. Ayrıca, iş planlamasına ve bütçelemeye yardımcı olacak gelir tahminlerini de hesaplar.


ChurnZero (Satış), hangi hesapların risk altında olduğu, hangilerinin en üretken kullanıcılarınız olduğu ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinmenizi sağlar. ChurnZero, kullanıcı etkinliğini günlüğe kaydetmekten müşteri segmentlerini karşılaştırmaya, müşterinin kaybetme olasılığını puanlamaya kadar ihtiyacınız olan tüm analizlere sahiptir.


Screencast Me (Destek), müşterilerin sorunlarını anlatırken ekranlarını kaydetmelerine ve ardından doğrudan Zendesk çağrı sayfasına geri göndermelerine olanak tanır. Müşterilerin herhangi bir özel yazılım indirmesine gerek yoktur. Ekranlarını doğrudan herhangi bir modern tarayıcıdan kaydedebilirler.


RemotePC HelpDesk (Destek), doğrudan Zendesk biletleri içinden bir uzaktan destek oturumu oluşturmanıza olanak tanır. Oturum bağlantısını müşterilerinizle paylaşın ve onlarla işbirliği yapabilirsiniz. Sorgularında onlara yardımcı olmak için müşteri ekranını uzaktan görüntüleyebilir veya erişebilirsiniz.


NativeForms (Satış), bir form doldurulduğunda otomatik olarak ilgili kişiler ve müşteri adayları oluşturmanıza olanak tanır. Yanıtı oranını yükseltecek güzel anketler, potansiyel müşteri yakalama formları ve kısa sınavları kolayca oluşturabilirsiniz. Form yanıtları otomatik olarak Zendesk Sell ile kişiler veya müşteri adayı olarak senkronize edilir.


ZigiOps (Sell), iş uygulaması verileriniz için kod içermeyen bir şirket içi entegrasyon platformudur. Zendesk Sell'e ZigiOps ile 30'dan fazla uygulama ile bağlanabilirsiniz.


All Views Lite (Destek), görünümleri bir ağaç yapısı halinde düzenlemenizi ve Zendesk üst çubuğundaki tüm görünümlere erişmenizi sağlar.


Adelante Iframe (Destek), bir web sayfasını başka bir web sayfasına yerleştirmenize izin veren bir HTML öğesidir. Adelante Iframe uygulaması, temsilcilerinizin hızlı bir şekilde harici bi