Yeni Zendesk Entegrasyonları ile Yazın da Harika Deneyimler Sağlayın

2021 yılının çoktan yarısına ulaştık. Bu yaz da ekibinizin harika deneyimler sağlamasına yardımcı olacak Zendesk'in en yeni entegrasyonlarını kaçırmayın!


Aisera TicketIQ


Aisera TicketIQ (Destek), yeni nesil bir yapay zeka hizmet deneyimi çözümüdür. Aisera'nın TicketIQ ürünü, yüksek hacimli biletleri sınıflandırmak ve yönlendirmek, çözüm sürelerini ve kullanıcı memnuniyetini iyileştirmek için akıllı otomasyon kullanır. TicketIQ, benzer biletler, bilgi makaleleri ve sonraki en iyi eylemleri önererek aracıları güçlendirir. Geçmiş bilet analizi ve biletlerin otomatik sınıflandırılması yoluyla hizmet masası ekiplerini destekleyerek tamir sürelerini, sekme oranlarını ve biletin yanlış sınıflandırılması olasılığını azaltır.


Botfuel


Botfuel (Destek), E-ticaret için satış sağlayan bir sohbet robotu platformudur. Botfuels'in alışveriş sohbet robotu, ilk destek hattı görevi görür ve müşteri sorgularının %80'inden fazlasını otomatik olarak çözebilir. Bu, Zendesk acentelerinin hem CSAT'ı hem de satışları yönlendiren yüksek değerli anlarla başa çıkmasına yardımcı olur. Sık müşteri hizmetleri taleplerini otomatik olarak yanıtlayın, özellikle ekipleriniz çevrimdışı olduğunda, akşamları ve hafta sonu boyunca dönüşümleri artırın, kişiselleştirilmiş sohbet kampanyaları aracılığıyla kararsız ziyaretçilerle etkileşime geçin, güncel ürün önerilerini etkinleştirin ve ziyaretçilere doğru ürünü satın alma konusunda rehberlik edin.


Yext AI Arama


Yext AI Arama (Destek), Zendesk içinde doğrudan yanıtlar sunan birinci sınıf bir arama deneyimi ile self servisi basitleştirmenize yardımcı olur. Yext AI Arama ile destek liderleri, müşteri sadakatini ve memnuniyetini artıran daha hızlı vaka çözümü sağlamak için temsilcileri destekler. Temsilcinin arama deneyimini destek talebi konu satırıyla otomatik olarak dolduran Yext AI Arama, müşterilerin amacını yorumlamak için doğal dil işlemeyi kullanır ve temsilcilerin vakaları verimli bir şekilde çözmesi için bağlamsal olarak alakalı cevaplar sunar.


Cisco İletişim Merkezi için bs Connects


Cisco İletişim Merkezi için bs Connects (Destek), birleşik bir temsilci masaüstü için yardım masanızı Cisco İletişim Merkezi'ne bağlamanızı sağlar. b+s Connects, Zendesk temsilcilerine, Zendesk temsilci masaüstünden olağanüstü müşteri deneyimleri ve hızlı çağrı çözümü sağlamak için ihtiyaç duydukları iletişim merkezi işlevlerini sağlar. Açılır ekran ve iletişim eşleşmesi, entegre çağrı kontrolleri, gerçek zamanlı ekip durumu, diğer ekip üyelerine aktarma ve danışma gibi eylemelerin tümünü Zendesk Destek üzerinden yapabilirsiniz.


PayPlug (Destek)


PayPlug, kart ödemelerini doğrudan Zendesk Destek biletlerinizden tahsil etmenizi sağlar. Doğrudan Zendesk'ten bir ödeme talebi gönderin veya diğer araçlarınızdan PayPlug aracılığıyla verilen bir ödemeyi bir Zendesk biletine bağlayın. Müşterinize ödeme talebi gönderin ve güvenle tahsil edin.Haziran ayında eklenen diğer uygulamalar:

BrightReps Bilgi (Destek), Zendesk Kılavuzunda belgelenen mevcut süreçlerinizden yararlanmanıza yardımcı olur. Yardım merkezinde arama yapın ve biletle alakalı olabilecek makaleleri arayın ve yorum olarak ekleyin.


Zendesk için Omnata Connect (Destek) ile, doğrudan veri tabanınızdan alınan bağlamsal bilgileri bilet kenar çubuğunda görüntüleyebilirsiniz.


Detaylı Müşteri Bilgileri (Destek) uygulaması, tüm ayrıntıları doğrudan CRM veya ERP'nizden bilet ekranına getirir. Esnek uygulama yapılandırması, verilere erişmek için genel bir REST API sağladığı sürece her türlü arka uca - CRM, ERP ve daha fazlasına bağlanmaya izin verir.


Simple Social Connector (Destek), Zendesk Support'u Facebook, Instagram, Whatsapp, SMS ve Google Ads ile entegre eder. Bu kanallardan herhangi birinde gerçekleşen konuşmalardan bilet oluşturun ve onlara doğrudan bir biletten yanıt verin.


Devops tarafından sunulan Asana Entegrasyonu (Destek) Zendesk - Asana arasında basit bir entegrasyondur. Uygulama, destek temsilcilerinin bir Zendesk bilet formundan Asana görevleri oluşturmasına olanak tanır. Ayrıca, destek temsilcilerinin Zendesk Destek'ten yorumlar göndererek mevcut Zendesk biletlerini mevcut Asana görevlerine bağlamasına veya Asana ekibine bildirimde bulunmasına olanak tanır.


Respira Tag Files (Support), biletlerinizde bulunan ek dosya uzantılarına göre etiketler ekleyen küçük bir uygulamadır. Örneğin, bir bilette bir .jpg dosyası varsa, biletinize bir "ri_jpg" ve bir "eklerivar" etiketi eklenir.