SightCall Müşteri Hizmetleri

 

SightCall, müşteri hizmetleri, sağlık hizmetleri ve kurumsal işbirliği gibi farklı bağlamlarda hizmet veren uygulamalara Gerçek Zamanlı İletişim'i kolayca sağlayan bir video bulut platformudur. SightCall, tam bir işbirliği deneyimi sağlamak için API'lerden ve mobil SDK'lardan oluşan bir geliştirme çerçevesi sağlar, böylece herhangi bir web sitesinde veya uygulamada video sağlayabilirsiniz. SightCall, dünyanın her yerinden her tarayıcıda, her cihazda Gerçek Zamanlı İletişim sağlamak için WebRTC ve diğer teknolojilere güvenir.

Saha teknisyenleri ve mobil uzmanlar göz önünde bulundurularak tasarlanan SightCall Uygulaması, masasız iş gücünün etkileşimli, mobilden mobil görünüme görsel destek oturumlarına katılmasını sağlar. Bir düğmeyi tıklatarak, sahadaki teknisyenler ortamlarını canlı bir video akışı aracılığıyla paylaşabilir ve uzak bir uzmandan anında AR destekli yardım alabilirler. Uzman teknisyeni yerel ve uzaktan kumandalarla görebilir ve yönlendirebilir:

 

- Videoyu Duraklat ve Ekranda Çiz
- HD Fotoğraflar Çekin ve Kaydedin
- Belge Paylaşımı ve Ortak Tarama
- Daha İyi Görünürlük için Uzaktan El Feneri Aktivasyonu
- Netlik ve Anlama için Uzaktan Zoom
- Optik Karakter Tanıma ile Ürün Numaralarını ve Kodları Toplayın
ve dahası

SightCall Uygulaması Salesforce.com, ServiceNow, Zendesk ve diğer önde gelen iş akışları ve CRM'lerle uyumludur. Kullanıcılar süreklilik ve eğitim için görüntüleri, videoları ve ilişkili verileri otomatik olarak vaka dosyalarına kaydedebilir.

Global olarak dağıtılan SightCall Uygulaması saha servis kuruluşları tarafından aşağıdakiler için kullanılır:
- ev ofisinden veya seçtiğiniz uzmandan görsel yardım talep edin
- alandaki diğer meslektaşlara görsel yardım sağlamak
- hizmet performansını iyileştirme ve müşteri deneyimini geliştirme

SightCall, müşterilerinin ve teknisyenlerinin akıllı telefonlarıyla gördüklerini görebilmelerini ve AR rehberliği ile uzaktan yönlendirmelerini sağlayan küresel bir bulut yazılım şirketidir. Kullanıcılara uzaktan görme ve AI bilgisayar görme analizinin yanı sıra hasar veya problemi göstermek ve rehberlik almak için bir mobil uygulamadan yararlanmak için uzman bir arayüz sunar. Canlı bir oturum sırasında uzman, müşteriye rehberlik edebilir ve gerçekliği artırmak için canlı işaretçi, ek açıklama veya uzaktan zum olarak uzaktan komutları kullanabilir. SightCall, görsel destek hizmetlerini sigorta, imalat, telekom ve sağlık hizmetleri gibi çeşitli sektörlere sunmaktadır.

Omni Factors, SightCall Türkiye Yetkili Satıcısıdır. 

Demo Talebi

 

LINKLER

İLETİŞİM

info@omnifactors.com

Tel: +90 850 255 1650

Eski Büyükdere Cad Orjin Maslak İş Merkezi, Sarıyer, İstanbul, Türkiye

WhatsApp

  • LinkedIn
  • Twitter

Çözüm Ortaklarımız

© 2020 | Omni Factors Bilişim Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.