zopim-blog.gif

Sohbetlerinizi favori canlı sohbet yazılımınızla yapmaya devam edin.

Müşterilere web, mobil ve mesajlaşma yoluyla anında ulaşın.

Zopim artık Zendesk Chat

 
Demo Talep Edin

Yeni ad, aynı ürün

Müşterilerinize web siteleri, mobil uygulamalar ve mesajlaşma hizmetleri üzerinden hızlı ve etkili destek hizmeti vermek için Zendesk Chat (eski adıyla Zopim) kullanın. Canlı sohbet sayesinde işletmeniz her zaman açık olsun ve müşterileriniz sizinle istedikleri yerden iletişime geçebilsinler.

t3_zopim_module1a.png
t3_zopim_module2b.png
Aynı anda birçok müşteriyle bağlantı kurun ve hizmet verin

Temsilcilerinize Zendesk Chat (eski adıyla Zopim) ile birden fazla müşteriye hizmet ederek verimliliklerini artırma gücü verin. Bu güç, toplam müşteri bekleme sürelerini azaltır ve müşteri memnuniyet değerlerinin artmasını sağlar.

Dönüşümleri, satışları ve geliri artırın

Canlı sohbet, web sitenizin dönüşüm oranını %25 yükseltebilir. Zendesk Chat (eski adıyla Zopim) sayesinde, ziyaretçilerinize sohbetle proaktif bir şekilde ulaşarak yüksek değer ve daha fazla satış sağlayan etkileşim fırsatları yaratabilirsiniz.

t3_zopim_module3c.png
t3_zopim_module1a.png
Zopim’den Zendesk Chat’e

Zopim, 2014 yılında Zendesk tarafından alındı ve o zamandan bu yana Zendesk Suite’in ayrılmaz bir parçası oldu. Zendesk’in güçlü ve esnek müşteri hizmetleri platformu, sohbet, e-posta, sesli posta, bilgi yönetimi ve gelişmiş analizi içeren geniş kanal yelpazesiyle her ölçekte işletmenin gereksinimlerini karşılayabiliyor. Daha fazla bilgi edinin.

Müşteri Yorumu

“Canlı sohbet, bir sorun çıktığı zaman müşterinin foodpanda’yla iletişime geçebileceği en kolay ve en hızlı yol. Temsilciler aynı anda birden fazla sohbeti idare edebildiği için bekleme süresi kısalıyor ve müşteri daha iyi bir deneyim yaşıyor.”

Jorge Vernetta

download.png

Demo Talebi

Lütfen iletişim bilgilerinizi paylaşınız

Talebiniz için teşekkür ederiz